Strzeż się plotek

Coraz częściej zdarza się okazja, kiedy mężczyzna zabiera żonę kolegi bądź sąsiada na koncert czy inną imprezę, interesującą dla nich obojga. Powinien naj­pierw uzyskać pozwolenie męża, ale nawet wtedy, biorąc pod uwagę naturę człowieka, jak również na­wyk plotkowania, może się to okazać niebezpieczne. Oczywiście, jeśli zdarza się to często, może doprowa­dzić do katastrofy. Wolność płci lepiej się sprawdza w teorii niż w praktyce.

Odrażające nawyki

Jeśli musisz żuć gumę, rób to w samotności. To sa­mo dotyczy dłubania w nosie! Spluwaj tylko u denty­sty i nigdy w miejscach publicznych, chyba że jesteś sam.

Potknięcia językowe

Niewielu z nas udaje się przejść przez życie bez palnięcia czegoś głupiego. Na przykład: kiedyś pe­wien młody człowiek tańczył z dziewczyną, która mu się podobała. Dziewczyna miała ładniejszą od siebie siostrę, ale ta jednak jakoś nie podobała się młodzień­cowi. W podnieceniu, jako że tańczyli ze sobą po raz pierwszy, powiedział do swojej partnerki, chcąc prze­łamać lody: „Niektórzy uważają, że twoja siostra Jean jest od ciebie ładniejsza”. Dziewczyna straciła pano­wanie nad sobą i kopnęła go z całej siły w goleń! To było ekstremalne zachowanie; zwykle ludzie nie re­agują tak gwałtownie i jeśli popełniony zostanie błąd, przyjmują przeprosiny i wybaczają. Małe ludzkie błę­dy to jeszcze nie koniec świata.

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.